| Brand | IRWIN |
| Colour | Silver |
| Features | Quick-Release, Heavy Duty, Adjustable |
| Handle Size | 6 in |
| Head/Face Material | Metal |
| Item Diameter | 150 mm |
| Item Height | 280mm |
| Item Weight | 0.28kg |
| Material | Steel, Metal |
| Model | T18EL4 |
| Number of Pieces | 1 |
| Size | 150 mm (6 in) |
| Type | C-Clamp |
No reviews yet
Be the first to share your experience