Compare 3 prices for Hikoki RB18DCW4Z 18V Cordless Blower Bare Unit — from £57.00 to £89.96 across 3 UK sellers including Tools 4 Trade, I T S, BP Tools UK. Save up to £32.96 (37%).
| Brand | HiKOKI |
| Item Height | 20.7 cm |
| Item Length | 49 cm |
| Item Weight | 1.1 kg |
| Item Width | 15 cm |
| MPN | RB18DC |
| Power Source | Battery |
| Type | Handheld Leaf Blower |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience