Compare 6 prices for Einhell VENTURRO 18210 18V Brushless Leaf BlowerVacuum - Body — from £106.00 to £114.99 across 6 UK sellers including Machine Mart, BP Tools UK, I T S and more. Save up to £8.99 (8%).
| Brand | Einhell |
| Features | Lightweight, Easy Start, Long Nozzle, Ergonomic, Brushless Motor, Shoulder Strap, Air Volume Settings, Collection Bag |
| Item Height | Standard |
| Item Weight | 4 kg |
| Material | Plastic |
| Noise Level | 98 dB |
| Power Source | Battery |
| Type | Leaf Blower/Vacuum Combo |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience