Compare 4 prices for Dormer A125 HSS Extra Length Drill 12.00mm x 250mm OL250mm WL200mm A12512.0X250 — from £56.95 to £120.00 across 4 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, BP Tools UK and more. Save up to £63.05 (53%).
| Brand | DORMER |
| Item Depth | 1cm |
| Item Diameter | 12 mm |
| Item Height | 12.00mm x 250mm |
| Item Weight | 0.15 kg |
| Material | Metal |
| Model | A12512.0X250 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Suitable For | Drill |
| Type | Drill Bit |
No reviews yet
Be the first to share your experience