Compare 3 prices for Dormer A100 HSS Jobber Drill Bit 17.00mm OL184mm WL125mm A10017.0 — from £26.95 to £81.24 across 3 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, M J Plastics. Save up to £54.29 (67%).
| Brand | DORMER |
| Item Depth | 2cm |
| Item Diameter | 17 mm |
| Item Height | 17.00mm |
| Material | Metal |
| Model | A10017.0 |
| MPN | A100170 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Suitable For | Drill |
| Type | Drill Bit |
No reviews yet
Be the first to share your experience