Compare 3 prices for Dormer A100 HSS Jobber Drill Bit 14.50mm OL169mm WL114mm A10014.5 — from £19.95 to £60.00 across 3 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, M J Plastics. Save up to £40.05 (67%).
| Brand | DORMER |
| Item Depth | 2cm |
| Item Diameter | 14.5 mm |
| Item Height | 15mm |
| Item Weight | 0.15 kg |
| Material | Metal |
| Model | A10014.5 |
| MPN | DORA1001450 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Suitable For | Drill |
| Type | Drill Bit |
No reviews yet
Be the first to share your experience