Compare 2 prices for Masterplug Cassette Cable Reel 240V 10A 4-Socket Thermal Cut-Out Blue 15m LCT15104BL — from £29.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Brand | Masterplug |
| Cable Length | 15 m |
| Features | Lead |
| Input Voltage | 240 V |
| Maximum Input Current | 11-15 A |
| MPN | LCT15104R, LCT1510/4R |
| Number of Outlets | 1 |
| Output Voltage | 240 V |
| Plug Type | United Kingdom |
| Type | Sockets |
No reviews yet
Be the first to share your experience