| Brand | Kärcher |
| Colour | Yellow |
| Features | Telescopic Handle, On-Board Accessory Storage |
| Item Diameter | 33cm |
| Item Height | 5 years upon registration |
| Item Weight | 17 Kgs |
| Material | Plastic |
| Maximum Pressure | 180 bar |
| MPN | K7POWER |
| Power | 2800 W |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Cold Water Pressure Washer |
| Voltage | 230 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience