| Assembly Required | No |
| Brand | Kärcher |
| Features | Integrated Hose Reel, Integrated Carry Handle |
| Item Height | 37.7 cm |
| Item Length | 34 cm |
| Item Weight | 4.395 kg |
| Item Width | 28.1 cm |
| Items Included | Hose Reel, Patio Cleaner, Detergent, Hose |
| MPN | 1.602-755.0 |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Cold Water Pressure Washer |
No reviews yet
Be the first to share your experience