Compare 3 prices for Kärcher K2 Power Control Pressure Washer 110 bar — from £99.00 to £99.95 across 3 UK sellers including BP Tools UK, Tooled Up, My Tool Shed. Save up to £0.95 (1%).
| Brand | Kärcher |
| Cable Length | 500 cm |
| Colour | Yellow |
| Features | Lightweight, Integrated Carry Handle |
| Item Weight | 3.9 kg |
| Maximum Pressure | 110 bar |
| Model | K2 |
| MPN | 16736020 |
| Noise Level | 74 dB |
| Power | 1400 W |
| Power Source | Corded Electric |
| Product Line | Karcher K2 |
| Type | Cold Water Pressure Washer |
| Voltage | 240 V |
| Year Manufactured | 2021 |
No reviews yet
Be the first to share your experience