Compare 2 prices for Bosch GFA18W FlexiClick Professional Angled Drill Chuck Adapter - 1 600 A013 P7 — from £78.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Brand | Bosch |
| Colour | Black |
| Item Depth | 5cm |
| Item Height | 13mm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Material | Metal |
| Model | 1600A013P7 |
| Suitable For | Drill |
No reviews yet
Be the first to share your experience