Compare 2 prices for Bosch GET 55-125 Professional Heavy Duty Random Orbit Sander 240V — from £379.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Brand | Bosch |
| Colour | Blue |
| Disc Diameter | 125mm |
| Item Diameter | 125 mm |
| Item Weight | 2.5kg |
| Model | Bosch GET 55-125 |
| MPN | GET 55-125 |
| Power | 550 W |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Orbital Sander |
| Voltage | 240 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience