Compare 5 prices for Bosch GCG 18V V-600 professional Cordless Caulk Gun Body Only Version - No Batteries or Charger Supplied - 0 601 9C4 001 — from £293.95 to £318.33 across 5 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, Tools 4 Trade and more. Save up to £24.38 (8%).
| Brand | Bosch |
| Colour | Blue |
| Features | Dripless/Flow Stop |
| Item Diameter | 18 V |
| Item Height | 50cm |
| Item Weight | 2.5kg |
| Model | GCG 18V-600 |
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Caulking Gun |
No reviews yet
Be the first to share your experience