Compare 1 price for Flex Power Tools VCE 33 M AC Vacuum Cleaner M-Class with Power Take Off 1400W 110V 444243 — from £799.99 across 1 UK seller including Toolstation.
| Bagged/Bagless | Bagless |
| Brand | Flex |
| Capacity | 30 L |
| Colour | Multicoloured |
| Item Weight | 46.2 lb (21 kg) |
| Model | 444243 |
| MPN | 444243 |
| Power | 1400 W |
| Type | Vacuum Cleaner |
| Voltage | 110 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience