Compare 2 prices for Estwing Vinyl Grip Drywall Hammer 11oz — from £59.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Brand | Estwing |
| Colour | Blue |
| Head/Face Material | Steel |
| Item Height | 36cm |
| Item Length | 13.8" |
| Item Width | 1.4" |
| Model | Estwing E3-11 |
| MPN | ESTE311, E311 |
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Drywall Hammer |
No reviews yet
Be the first to share your experience