Compare 6 prices for Einhell Power X-Change 36V Cordless Grass Trimmer, 35cm Cutting Width, Brushless Body Only — from £119.98 to £149.99 across 6 UK sellers including S G S Engineering, Machine Mart, BP Tools UK and more. Save up to £30.01 (20%).
| Accessories Included | Shoulder Harness, Cutting Guard |
| Attachments Included | String Trimmer |
| Brand | Einhell |
| Features | Cordless |
| Item Diameter | 35 cm |
| Item Height | 95 cm |
| Item Weight | 5 kg |
| MPN | 3411330 |
| Power Source | Battery |
| Type | String Trimmer |
| Voltage | 36 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience