| Brand | Draper |
| Colour | Black |
| Features | Holder for Safety Plunger, Safety Plunger |
| Item Height | 1.000 |
| Item Weight | 14.04 kg |
| MPN | 97973 |
| Power | 2500 W |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Garden Mulcher/Shredder |
| Voltage | 230 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience