Compare 4 prices for Dormer G136 HSS Straight Shank Countersink 90 10.00mm G13610.0 — from £11.95 to £40.92 across 4 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, BP Tools UK and more. Save up to £28.97 (71%).
| Brand | DORMER |
| Item Depth | 1cm |
| Item Diameter | 10 mm |
| Item Height | 10mm |
| Item Weight | 0.2 kg |
| Material | Steel |
| Model | Countersink Bit |
| MPN | DORG1361000 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Suitable For | Drill |
| Type | Drill Bit |
No reviews yet
Be the first to share your experience