Compare 3 prices for Bosch Professional Spirit Level 60cm non-magnetic - 1600A016BP — from £44.99 to £50.95 across 3 UK sellers including I T S, Tooled Up, My Tool Shed. Save up to £5.96 (12%).
| Brand | Bosch |
| Colour | Silver |
| Features | Magnetic, Portable, Self-leveling |
| Item Diameter | 60 cm |
| Item Height | 65cm |
| Item Weight | 860 g |
| Material | Aluminium |
| Model | Bosch |
| MPN | 1600A016BP |
| Tape Length | 4 ft |
| Type | Spirit Level |
No reviews yet
Be the first to share your experience