| Battery Included | No |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brand | Bosch |
| Colour | Multicoloured |
| Cutting Depth | 30 mm |
| Item Height | 81cm |
| Item Weight | 25500 |
| Model | 0601B44002 0601B44000 GTA560 |
| Motor Type | Brushless |
| Number of Batteries | 1 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Power Source | Battery |
| Type | Table Saw |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience