Compare 2 prices for Bosch Home and Garden Multi Surface Cleaner for Aquatak range F016800467 — from £53.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Brand | Bosch |
| Colour | Green |
| Features | Quick Connect, Lightweight |
| Item Weight | 2 kg |
| Maximum Pressure | 140 bar |
| MPN | F016800467 |
| Power Source | Corded Electric |
| Product Line | Bosch AQT |
| Type | Cold Water Pressure Washer |
| Voltage | 230 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience