Compare 2 prices for Bosch Home and Garden High-Speed Jet Nozzle for Pressure Washer F016800580 — from £14.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Brand | Bosch |
| Colour | Black |
| Features | Quick Connect |
| Item Weight | 0.13 g |
| Material | Plastic |
| Maximum Pressure | 140 bar |
| Power | 1500 W |
| Power Source | Battery |
| Product Line | Bosch AQT |
| Type | TBA |
| Year Manufactured | 2018 |
No reviews yet
Be the first to share your experience