Compare 3 prices for Bosch Home and Garden Cordless High-Pressure Washer 36V 100 Bar UniversalAquatak 36V-100 06008C7000 — from £169.95 to £189.00 across 3 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, Machine Mart. Save up to £19.05 (10%).
| Brand | Bosch |
| Colour | Green |
| Features | Cordless |
| Item Weight | 6.6 kg |
| Maximum Pressure | 100 bar |
| MPN | 06008C7000 |
| Power Source | Battery |
| Product Line | Bosch Universal Aquatak |
| Type | Cold Water Pressure Washer |
| Voltage | 36 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience