Compare 3 prices for Bosch Home and Garden Cordless Angle Grinder 18V 125mm UniversalGrind 18V-75 06033E5001 — from £86.95 to £100.00 across 3 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed, Machine Mart. Save up to £13.05 (13%).
| Battery Type | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brand | Bosch |
| Colour | Green |
| Disc Diameter | 125mm |
| Item Height | Small |
| Item Weight | 1.7kg |
| Model | Advanced Grinder |
| Power Source | Battery |
| Type | Angle Grinder |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience