Compare 4 prices for Bosch GNH 18V-64 M 2x 4.0Ah ProCORE18V, GAL 18V-40, L-BOXX 18V Nail Gun - 0601481070 — from £666.52 to £793.95 across 4 UK sellers including Campbell Miller Tools, BP Tools UK, Tooled Up and more. Save up to £127.43 (16%).
| Battery Capacity | 4 Ah |
| Battery Included | Yes |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Brand | Bosch |
| Item Height | 44cm |
| Item Weight | 2.8kg |
| Model | 0601481070 |
| Nail Gauge | 16 |
| Number of Batteries | 2 |
| Type | Nail Gun |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience