Compare 6 prices for Bosch GHO26-82D 2.6mm Wood Planer 710W 240V 06015A4370 — from £174.99 to £238.02 across 6 UK sellers including Screwfix, Campbell Miller Tools, Tools 4 Trade and more. Save up to £63.03 (26%).
| Battery Included | No |
| Battery Type | LXT Lithium-Ion |
| Brand | Bosch |
| Corded/ Cordless | Cordless |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Item Weight | 2.8 kg |
| Max Planing Depth | 2mm |
| Model | Bosch GHO 26-82 D |
| MPN | 06015A4370 |
| No Load Speed | 14,000 rpm |
| Number of Blades | 1 |
| Power (W) | Not Specified |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Handheld Planer |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 240 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience