Compare 1 price for Bosch GHO 26-82 D 110V Planer Carry Case 06015A4360 — from £172.97 across 1 UK seller including Jewson.
| Blade Material | Steel |
| Brand | Bosch |
| Colour | Yellow |
| Item Diameter | 710 |
| Item Height | 40cm |
| Item Weight | 2.8 Kg |
| Model | 06015A4360 |
| Number of Blades | 1 |
| Power | 710 W |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Handheld Planer |
| Voltage | 110 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience