Compare 5 prices for Bosch GHE 18V-60 18V Professional Cordless Brushless Hedge Trimmer Bare Unit - 06008C9000 — from £139.98 to £195.95 across 5 UK sellers including S G S Engineering, I T S, Machine Mart and more. Save up to £55.97 (29%).
| Accessories Included | User Manual |
| Attachments Included | Hedge Trimmer |
| Brand | Bosch |
| Cutting Length | 20 mm |
| Features | Anti-Blocking System, Lightweight, Cordless |
| Item Height | 117cm |
| Item Weight | 3 kg |
| Material | Metal, Plastic |
| MPN | 06008C9000 |
| Power Source | Battery |
| Type | Hedge Trimmer |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience