Compare 4 prices for Bosch GBL 18V-750 18V BITURBO Brushless Blower - Body — from £159.98 to £186.95 across 4 UK sellers including I T S, Machine Mart, Tooled Up and more. Save up to £26.97 (14%).
| Brand | Bosch |
| Features | Lightweight, Brushless Motor |
| Item Height | 51cm |
| Item Weight | 2.8 kg |
| Material | Plastic |
| MPN | 06008D2000 |
| Power Source | Battery |
| Type | Handheld Leaf Blower |
| Voltage | 18 V |
| Year Manufactured | 2000 |
No reviews yet
Be the first to share your experience