Compare 2 prices for Bosch 1609200399 Garden Lubricant 250ml Spray — from £9.95 across 2 UK sellers including Tooled Up, My Tool Shed.
| Assembly Required | No |
| Attachments Included | Hedge Trimmer |
| Battery Included | No |
| Brand | Bosch |
| Item Height | 25cm |
| Item Length | 25cm |
| Item Weight | 240g |
| Item Width | 30cm |
| Model | 1609200399 |
| MPN | 1609200399 |
| Power Source | Battery |
| Style | Garden |
| Type | Spray |
| Unit Quantity | 1 |
No reviews yet
Be the first to share your experience