Compare 1 price for Batavia MAXXPACK Circular Saw 165mm 18V Bare Unit 7062508 — from £79.19 across 1 UK seller including BP Tools UK.
| Battery Included | No |
| Blade Diameter | 190 mm |
| Brand | Batavia |
| Cutting Angle | 90° |
| Cutting Depth | 50 mm |
| Item Diameter | 165 |
| Item Height | Powered Saws |
| Item Weight | 0 |
| Model | 7062508 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 18 V |
No reviews yet
Be the first to share your experience