Compare 3 prices for Bahco P51-F Professional Hedge shears 570mm — from £64.81 to £64.95 across 3 UK sellers including BP Tools UK, Tooled Up, My Tool Shed.
| Blade Length | 25 cm |
| Blade Material | Steel |
| Brand | Bahco |
| Colour | Orange |
| Features | No-Slip Handle, Long Handle |
| Item Height | 63cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Material | Steel, Rubber |
| Type | Hedge Shears |
No reviews yet
Be the first to share your experience