Compare 3 prices for Bahco 59S36BCR 36 Piece 14 Inch Ratcheting Coloured Bit Nut Driver Set — from £35.05 to £36.95 across 3 UK sellers including BP Tools UK, Tooled Up, My Tool Shed. Save up to £1.90 (5%).
| Brand | Bahco |
| Colour | Red |
| Drive Type | Mixed Set |
| Features | Nut Driver |
| Item Height | 4.3cm |
| Item Length | 21.5cm |
| Item Weight | 0.74kg |
| Item Width | 12.5cm |
| Material | Alloy Steel |
| Model | BAH59S36BCR |
| MPN | BAH59S36BCR |
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Screwdriver Bit |
No reviews yet
Be the first to share your experience