Compare 4 prices for Trend 1/2in. Drive, Hexagon Socket, 1/2in. A/F, Imperial — from £11.99 to £16.95 across 4 UK sellers including Machine Mart, CNS Power Tools, Tooled Up and more. Save up to £4.96 (29%).
| Brand | Trend |
| Colour | Silver |
| Item Depth | 2cm |
| Item Diameter | Square |
| Item Height | 15cm |
| Item Weight | 0.04kg |
| Material | Steel |
| Model | SNAP/SDA/3 |
| MPN | SNAPSDA3 |
| Number of Items in Set | 1 |
| Suitable For | Air Drill, Drill |
| Type | Drill Bit |
No reviews yet
Be the first to share your experience